Děti - nabídka služeb

Děti jsou smyslem našeho života. Od počátku nám přináší řadu potěšení a občas i trochu starostí. Jejich narození, první krůčky a slova, oslava jejich narozenin nebo první školní den, to jsou neopakovatelné životní momenty , na které si můžete uchovat vzpomínku po celý život.

Nechte zachytit jejich dětské úsměvy a bezstarostnost rukou profesionálního fotografa! Díky nejpokročilejší světelné technice Nikon získáte krásné snímky Vašich dětí. Investice do kvalitních fotografií se vyplatí. Zachytí jedinečné okamžiky, které se už nikdy nevrátí zpět.
Fotografie obdržíte v plné kvalitě na CD, na fotografickém papíře  nebo jako fotorealistický tisk bez omezení velikosti.

K dispozici je praktická nabídka balíčků -viz odkaz Ceník.

Focení probíhá:

  • V domácím prostředí  – výhodou je fotografování v přirozeném dětské prostředí, kde se cítí dobře a uvolněně, hrají si s hračkami, které důvěrně znají.
  • V ateliéru  – se zaměřením na přirozený charakter snímků .
  • V plenéru  – ve s Vámi domluveném atraktivním venkovním prostředí. Sami si vyberte, která varianta je pro Vás nejpříznivější.

Krásné originální fotografie budou také nádherným dárkem pro Vaše babičky a dědečky. Z originálního dárku budou určitě nadšeni.

A i když Vaše děti jednou dospějí, navždy se na Vás budou smát z fotografií, které budete možná jednou ukazovat jejich vlastním dětem.

 

 

deti-1.jpg