Exteriéry/Archi­tektura

Chcete nafotit exteriéry domů pro své zákazníky? Podnikáte s realitami a potřebujete snímky, které dokážou vyzdvihnout přednosti objektu pro Vaši realitní kancelář? Jste architekt, developerská nebo stavební firma a potřebujete seznámit veřejnost s Vašimi realizovanými projekty? Objednejte si profesionálního fotografa, který vyjde vstříc Vašim požadavkům a nasnímá celý objekt, nemovitost ale i vybavení takovým způsobem, že získáte konkurenční výhodu!

Charakter, souhru detailů a linií ale i funkcionalitu objektu, to by měla obsahovat fotografie z rukou profesionála. Proto používám profesionální fotoaparát Nikon D800 a D810 s největším rozlišením na trhu - 36MPix, který dokáže zachytit realitu dosud nevídaným způsobem. V profesionálním software je dále snímek zbaven kácejících se svislic, upravena perspektiva a provedena retuš rušivých prvků.

Profesionální snímky jsou vhodné pro:

  • architektonická studia, investory, developery, stavební firmy a realitní kanceláře,
  • obrazové zachycení nových i historických objektů,
  • odborné a nabídkové katalogy,
  • prezentace na www stránkách.

Profesionální fotografie bude velkým lákadlem u Vašich zákazníků, probudí v nich zvědavost a chuť navštívit Vaši firmu. Varianty služeb šité na míru základním i nejnáročnějším představám jsou samozřejmostí. Po předchozím projednání Vám rád připravím detailní cenovou nabídku.

 

exteriery-1.jpg